Poradíme Vám

Naše obchody

 • HOTstyle, Sibiřská 55, 621 00 Brno - Řečkovice
 • Zavolejte nám: +420 776 605 477
 • E-mail: info@hotstyle.sk

Naše obchody

Permanentné metódy predĺženie vlasov

Permanentní metody vlasů k prodloužení jako Micro ring, Keratin, Tape IN

Permanentné metódy predĺženie vlasov 241 produkty

Podkategórie

 • MICRO RING / EASY LOOP

  Vlasy na predĺženie metódou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiovej kvality za nízke ceny. Pravé ľudské vlasy k predlžovanie s dĺžkou 40,50 a 60cm, kedy váha prameňa je 0,5 g, alebo 0,7g. Pre dokonalé predĺženie a zahustenie vlasov odporúčame použiť 100-200 prameňov. Vlasové pramene sú už plne pripravené na predlžovanie, obsahujú micro ring (krúžok) aj vlákno pre jednoduchú aplikáciu. Krúžky sú s protišmykovou úpravou. Alternatívne máme v ponuke aj príslušenstvo aj krúžky s vnútornou vrstvou silikónu. Táto metóda predĺženie vlasov nevyužíva na pripevňovanie žiadne lepidlá ani teplo, preto je šetrná. Na našej pobočke v Brne si môžete touto metódou nechať vlasy tiež veľmi lacno predĺžiť.

 • TAPE IN / TapeX

  Vlasy na predĺženie metódou Pu Extension, Tapex, Tape Hair, Tape IN prémiovej kvality Remy AAA. K vlastným vlasom úplne šetrná metóda predĺženie, vhodná aj pre jemné vlasy. Vlasy sú už plne pripravené na predlžovanie, tzn. vlasové pásy obsahujú pásku na nalepenie na Vaše vlastné vlasy. Dĺžky vlasov v ponuke sú 40, 50 a 60cm. Vlasy môžu byť fénovanie, farbené, žehlenie i kulmovanie. Tape hair sa hodí pre všetky typy vlasov. Chcete pomôcť s výberom farby vlasov pre Vás? Stačí nám zaslať fotku Vašich vlasov na e-mail: info@vlasy-k-prodlouzeni.cz a obratom Vám ideálne odtieň odporučíme. Poskytujeme akčné ceny, všetko skladom. Doručenie do 24h. Výmena odtieni dĺžky či hustoty na želanie samozrejmosťou. Veľmi lacno si tiež môžete nechať svoje vlasy touto metódou predĺžiť a to na našej pobočke v Brne!

 • KERATIN

  Pravé ľudské vlasy európskeho typu prémiovej Remy kvality pre metódu keratín. Pramene sú zakončené keratinovým nechtíky a k dispozícii máte dĺžky 40, 50 a 60cm. Váha prameňa 0,5g a 0,7g. Balenie obsahuje 50 vlasových prameňov. 100% ľudské vlasy európskeho typu. Vasya k predĺženiu môžete farbiť a upravovať odtieň prelivom či silver šampónom. Vlasy možno tiež umývať, fénovať, žehliť aj natáčať. Ak chcete pomôcť s výberom farby vlasov? - Stačí nám zaslať fotku Vašich vlasov na e-mail: info@vlasy-k-prodlouzeni.cz a obratom Vám ideálne odtieň odporučíme. Akčné ceny. Všetko skladom. Doručenie do 24h. Výmena odtieni dĺžky či hustoty na želanie samozrejmosťou.

na stránku
Showing 1 - 18 of 241 items
Showing 1 - 18 of 241 items