Predĺženie vlasov v Brne

Na našej pobočke v Brne Řečkovicích si môžete nechať vybrané vlasy priamo aplikovať. Ponúkame predĺženie a zahustenie vlasov permanentnou metódou Tape in a nepermanentnou metódou Clip in (set, pás, cop, ofina).

Ak ste nováčikom v oblasti predlžovania vlasov, radi vás celou problematikou Tape in alebo Clip in metód prevedieme. Od výberu odtieňa a dĺžky až po aplikáciu, starostlivosť, styling a prípadne posúvanie prameňov.

Predlžovanie vlasov je možné vykonávať, ak majú vaše vlastné vlasy 15-20 cm a viac.

Ako si zarezervovať termín?

Najskôr vás pozveme na bezplatnú konzultáciu. Napíšte nám na email info@hotstyle.sk o akú metódu máte záujem a svoj telefónny kontakt. Kolegyňa vám zavolá a dohodnete sa na termíne konzultácie, ktorá trvá väčšinou 15 minút.
Jedine pri osobnej konzultácii môže naša skúsená kolegyňa určiť, či je pre vás vybraná metóda vhodná a koľko vlasov bude treba aplikovať na požadovaný výsledok. Vyberie s vami vhodný odtieň a poskytne všetky informácie (cena, doba trvania aplikácie, starostlivosť, posúvanie prameňov, atď.)

Pokiaľ sa z akéhokoľvek dôvodu nemôžete dostaviť na dohodnutý čas, dajte nám prosím vedieť čo najskôr je to možné, pokojne len SMS správou.

Konzultácia samotná je úplne zadarmo. V prípade, že si dohodnete termín, hradíte nevratnú zálohu vo výške 500Kč (iba v hotovosti). Pokiaľ sa z akéhokoľvek dôvodu nedohovoríte na termíne aplikácie, je to samozrejme v poriadku a nič platiť nebudete.

Cenník aplikácie

Uvedená cena zahŕňa aplikáciu jedného balenia vlasov (40 pásikov/20 spojov), poradenstvo ohľadom starostlivosti/stylingu a kompletný tlačený návod na starostlivosť.
Cena NEzahŕňa vybrané balenie vlasov, pretože to sa môže líšiť dĺžkou aj gramážou. Ceny samotných vlasov nájdete tu na eshope.

Clip in - 500Kč (každá ďalšia aplikácia 250Kč) plus cena vlasov

Tape in - 1500Kč (každá ďalšia aplikácia 1000Kč) plus cena vlasov

Pri metóde Tape in je každých 6 až 8 týždňov nutné spoje posúvať kvôli odrastaniu vlasov. Zloženie prameňov môžete samozrejme vykonať doma s pomocou odstraňovača, alebo sa dohodnúť na termíne. Kolegyne pramene zloží a do dvoch pracovných dní ich pripraví na ďalšiu aplikáciu.

Odobranie prameňov - 400Kč

Príprava prameňov - 400Kč *

Ceny sú opäť za jedno balenie (40 pásikov/20 spojov).
*Prípravou prameňov sa rozumie ich kompletné očistenie od pôvodného lepidla, ošetrenie overenou profesionálnou kozmetikou a aplikácia novej pásky.

V prípade záujmu o niektorú z ponúkaných služieb alebo akýchkoľvek otázok píšte na info@hotstyle.sk alebo volajte na tel. +420 776 605 477.

predlženie vlasov Brno
vlasové pásky Brno