MICRO RING / EASY LOOP

Vlasy na predĺženie metódou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiovej kvality za nízke ceny. Pravé ľudské vlasy k predlžovanie s dĺžkou 40,50 a 60cm, kedy váha prameňa je 0,5 g, alebo 0,7g. Pre dokonalé predĺženie a zahustenie vlasov odporúčame použiť 100-200 prameňov. Vlasové pramene sú už plne pripravené na predlžovanie, obsahu...

Vlasy na predĺženie metódou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiovej kvality za nízke ceny. Pravé ľudské vlasy k predlžovanie s dĺžkou 40,50 a 60cm, kedy váha prameňa je 0,5 g, alebo 0,7g. Pre dokonalé predĺženie a zahustenie vlasov odporúčame použiť 100-200 prameňov. Vlasové pramene sú už plne pripravené na predlžovanie, obsahujú micro ring (krúžok) aj vlákno pre jednoduchú aplikáciu. Krúžky sú s protišmykovou úpravou. Alternatívne máme v ponuke aj príslušenstvo aj krúžky s vnútornou vrstvou silikónu. Táto metóda predĺženie vlasov nevyužíva na pripevňovanie žiadne lepidlá ani teplo, preto je šetrná. Na našej pobočke v Brne si môžete touto metódou nechať vlasy tiež veľmi lacno predĺžiť.

More

MICRO RING / EASY LOOP There are 73 products.

Subcategories

  • Micro ring / Easy Loop...

    The Micro Ring is generally considered to be the smallest and most undetectable hair extension method. There is also no heat required to attach these hair extensions. 40cm - 16 inches.

  • Micro ring / Easy Loop...

    The Micro Ring is generally considered to be the smallest and most undetectable hair extension method. There is also no heat required to attach these hair extensions. 50cm - 20 inches.

  • Micro ring / Easy Loop...

    The Micro Ring is generally considered to be the smallest and most undetectable hair extension method. There is also no heat required to attach these hair extensions. 60cm - 24 inches.

per page
Showing 1 - 18 of 73 items
Showing 1 - 18 of 73 items