MICRO RING / EASY LOOP

Vlasy na predĺženie metódou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiovej kvality za nízke ceny. Pravé ľudské vlasy k predlžovanie s dĺžkou 40,50 a 60cm, kedy váha prameňa je 0,5 g, alebo 0,7g. Pre dokonalé predĺženie a zahustenie vlasov odporúčame použiť 100-200 prameňov. Vlasové pramene sú už plne pripravené na predlžovanie, obsahu...

Vlasy na predĺženie metódou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiovej kvality za nízke ceny. Pravé ľudské vlasy k predlžovanie s dĺžkou 40,50 a 60cm, kedy váha prameňa je 0,5 g, alebo 0,7g. Pre dokonalé predĺženie a zahustenie vlasov odporúčame použiť 100-200 prameňov. Vlasové pramene sú už plne pripravené na predlžovanie, obsahujú micro ring (krúžok) aj vlákno pre jednoduchú aplikáciu. Krúžky sú s protišmykovou úpravou. Alternatívne máme v ponuke aj príslušenstvo aj krúžky s vnútornou vrstvou silikónu. Táto metóda predĺženie vlasov nevyužíva na pripevňovanie žiadne lepidlá ani teplo, preto je šetrná. Na našej pobočke v Brne si môžete touto metódou nechať vlasy tiež veľmi lacno predĺžiť.

Viac

MICRO RING / EASY LOOP 73 produkty

Podkategórie

  • Micro ring / Easy Loop...

    Vlasy k predlžovaniu metódou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiovej kvality. 100% ľudské vlasy REMY európskeho typu. Dĺžka 40cm. Váha prameňa 0,5 g, alebo 0,7g. Pre dokonalé predĺženie a zahustenie vlasov doporučujeme 100-200 prameňov. Vlasové pramene sú už plne pripravené na predlžovanie, obsahujú krúžok aj vlákno pre jednoduchú aplikáciu. Krúžky sú s protišmykovou úpravou. Táto metóda nevyužíva na pripevňovanie žiadne lepidlá ani teplo, je teda šetrná. Chcete pomôcť s výberom farby vlasov pre Vás? Stačí nám zaslať fotku Vašich vlasov na e-mail: info@vlasy-k-prodlouzeni.cz a obratom Vám ideálne odtieň odporučíme. Vlasy možno tepelne a chemicky upravovať.

  • Micro ring / Easy Loop...

    Vlasy k predlžovaniu metódou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiovej kvality. 100% ľudské vlasy REMY európskeho typu. Dĺžka 50cm. Váha prameňa 0,5 g, alebo 0,7g. Pre dokonalé predĺženie a zahustenie vlasov doporučujeme 100-200 prameňov. Vlasové pramene sú už plne pripravené na predlžovanie, obsahujú krúžok aj vlákno pre jednoduchú aplikáciu. Krúžky sú s protišmykovou úpravou. Táto metóda nevyužíva na pripevňovanie žiadne lepidlá ani teplo, je teda šetrná. Chcete pomôcť s výberom farby vlasov pre Vás? Stačí nám zaslať fotku Vašich vlasov na e-mail: info@vlasy-k-prodlouzeni.cz a obratom Vám ideálne odtieň odporučíme. Vlasy možno tepelne a chemicky upravovať.

  • Micro ring / Easy Loop...

    Vlasy k predlžovaniu metódou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiovej kvality. 100% ľudské vlasy REMY európskeho typu. Dĺžka 60cm. Váha prameňa 0,5 g, alebo 0,7g. Pre dokonalé predĺženie a zahustenie vlasov doporučujeme 100-200 prameňov. Vlasové pramene sú už plne pripravené na predlžovanie, obsahujú krúžok aj vlákno pre jednoduchú aplikáciu. Krúžky sú s protišmykovou úpravou. Táto metóda nevyužíva na pripevňovanie žiadne lepidlá ani teplo, je teda šetrná. Chcete pomôcť s výberom farby vlasov pre Vás? Stačí nám zaslať fotku Vašich vlasov na e-mail: info@vlasy-k-prodlouzeni.cz a obratom Vám ideálne odtieň odporučíme. Vlasy možno tepelne a chemicky upravovať.

na stránku
Showing 1 - 18 of 73 items
Showing 1 - 18 of 73 items