Poradíme Vám

Naše obchody

 • HOTstyle, Sibiřská 55, 621 00 Brno - Řečkovice
 • Zavolejte nám: +420 776 605 477
 • E-mail: info@hotstyle.sk

Naše obchody

CLIP IN vlasy

Clip vlasy za skvelé ceny - rovné, vlnité a kučeravé. Vlasy k dispozícii v dĺžkach 43 - 73cm o hustote 70 - 280g. Clip in môžete farbiť a upravovať odtieň prelivom či silver šampónom. Vlasy možno umývať, fénovať, žehliť aj natáčať. Kvalitné clip in sady vlasov na celú hlavu výhradne len zo 100% pravých ľudských vlasov. Protišmyková silikónová úp...

Clip vlasy za skvelé ceny - rovné, vlnité a kučeravé. Vlasy k dispozícii v dĺžkach 43 - 73cm o hustote 70 - 280g. Clip in môžete farbiť a upravovať odtieň prelivom či silver šampónom. Vlasy možno umývať, fénovať, žehliť aj natáčať. Kvalitné clip in sady vlasov na celú hlavu výhradne len zo 100% pravých ľudských vlasov. Protišmyková silikónová úprava clip in sponiek zaručuje pevné uchytenie aj počas náročnejších aktivít ako sú šport, tanec apod. Rovnako dokonale držia aj na jemných či redšiu vlasoch. 100% pravosť vlasov garantovaná | Chcete pomôcť s výberom farby vlasov? Stačí nám zaslať fotku Vašich vlasov na e-mail: info@vlasy-k-prodlouzeni.cz a obratom Vám ideálne odtieň odporučíme. Akčné ceny. Všetko skladom. Doručenie do 24h. Výmena odtieňa, dĺžky či hustoty na želanie samozrejmosťou. Ak ste v oblasti predlžovania nováčikom, môžete si tiež nechať vlasy veľmi lacno touto metódou odborne aplikovať na našej pobočke v Brne.

Viac

CLIP IN vlasy 411 produkty

Podkategórie

 • CLIP IN sady exclusive

  Clip in sady 100% ľudských vlasov európskeho typu prémiovej remy kvality. Rovná, vlnitá aj kučeravá štruktúra vlasov. Dĺžky 43 - 73cm. Hustoty 70 - 280g. Clip in vlasy možno tepelne aj chemicky upravovať. Jedná sa o kvalitný clip sady na celú hlavu výhradne len zo 100% pravých ľudských vlasov, ktoré môžete nosiť pri každej príležitosti. Protišmyková silikónová úprava clip in sponiek zaručuje dokonalé uchytenie aj počas športu, tanca a pod. Rovnako pevne drží aj na jemných či redšiu vlasoch zákazníčok. 100% pravosť vlasov garantovaná | Chcete pomôcť s výberom farby vlasov pre Vás? Stačí nám zaslať fotku Vašich vlasov na e-mail: info@vlasy-k-prodlouzeni.cz a obratom Vám ideálne odtieň odporučíme. Akčné ceny. Všetko skladom. Doručenie do 24h. Výmena odtieni dĺžky či hustoty na želanie samozrejmosťou.

 • Clip in copy z pravých...

  Clip copy / príčesky zo 100% pravých ľudských remy vlasov európskeho typu. Dlhé a husté vlasy už nebudú iba snom, počas chvíľky si v pohodlí domova vytvoríte krásny účes ako od kaderníka. Pravé ľudské vlasy možno tepelne a chemicky upravovať, neodporúčame iba zosvetľovať a odfarbovať. Aplikácia copu zaberie len pár minút a budete mať vlasy upravené po celý deň. Chcete pomôcť s výberom farby vlasov pre Vás? - Stačí nám zaslať fotku Vašich vlasov na e-mail: info@vlasy-k-prodlouzeni.cz a obratom Vám ideálne odtieň odporučíme. Ponúkame akčné ceny, copy a copy skladom. Doručenie do 24h. Výmena odtieni dĺžky či hustoty na želanie samozrejmosťou.

 • Clip in príčesky -...

  Dlhý clip cop k predĺženiu z pravého japonského kanekalonu. 100% japonský kanekalon je kvalitný syntetický materiál, ktorý je najpodobnejší pravým ľudským vlasom. Japonský kanekalon má perfektné vlastnosť a tou je zachovanie tvaru, ktorý mu dáte, tzn. ak vlasy natočíte alebo vyrovnáte, zostanú také, kým účes nezmeníte. Tento špeciálny materiál si zachováva svoj lesk, neláme sa a nestrapkajú v končekoch. Copy sú v dĺžke 60cm. Štruktúra copov je rovná, vlnitá a kučeravá. Aplikácia copu Vám zaberie len pár minút a budete mať vlasy upravené na celý deň. Vrkoč z japonského kanekalonu možno na nižšie teploty žehliť a kulmovať. NEODPORÚČAME farbiť, odfarbovať a používať na neho tónovacie prelivy. Umývajte cop vo vlažnej vode za pomoci klasického šampónu. Chcete pomôcť s výberom farby vlasov pre Vás? - Stačí nám zaslať fotku Vašich vlasov na e-mail: info@vlasy-k-prodlouzeni.cz a obratom Vám ideálne odtieň odporučíme. Ponúkame akčné ceny, copy a copy skladom. Doručenie do 24h. Výmena odtieni dĺžky či hustoty na želanie samozrejmosťou.

 • Clip in cop / vrkoč so...

  Clip in príčesky z japonského kanekalonu k ľahkej aplikáciu pomocou štipca. Pripevnenie copu zaberie len iba minútu Vášho času. Vyrobené z kvalitného materiálu veľmi podobného pravým vlasom. Doručenie do 24 hodín.

 • Clip in ofiny

  Jeden clip in doplnok vás v sekunde zmení na nepoznanie ... Clip in ofina je populárny doplnok ako clip in sety. Tie sú v súčasnosti najjednoduchšie a najlacnejšie metódou predlžovanie vlasov. Clip in ofina je vytvorená zo 100% ľudských vlasov prémiovej REMY kvality európskeho typu! Ofina je hustá, váha cca 30 gramov. Dĺžka cca 15 cm. Obsahuje 2-3 špeciálnu sponky so silikónovým prúžkom. Clip in ofinka je univerzálny, teda umožní ľubovoľnú úpravu. Odporúčame každej zákazníčke si ju nechať kaderníčkou upraviť, prestrihať a nastylovať podľa svojho vlastného účesu pre najlepší efekt. Ofinu možno chemicky aj tepelne upravovať podľa potreby.

 • Clip in pramienky 53cm

  Clip in prameň pre rýchle a jednoduché oživenie účesu. Oživte svoju farbu jedným výrazným pramienkom alebo si vďaka tomuto doplnku vytvorte krásny farebný melír. Clip in pramienok sa postará o to, že váš vzhľad behom chvíľky nadobudne nového rozmeru a to bez farbenia a ničenia Vašich vlastných vlasov. Pramienok sa skladá z jednej nenápadnej clip in sponky a pravých ľudských vlasov remy európskeho typu. Šírka pramienku je 5 cm. Dĺžka 53 cm. Váha cca 5 gramov.

 • Clip in veľký deluxe...

  Kompletný balík CLIP IN na predĺženie vlasov. Obsahuje: clip in vlasy vo zvolenej dĺžke, clip ofinu, clip pramienky, natáčky, kefu a ďalšie príslušenstvo a to všetko za SUPER cenu!

 • Clip in pásy z pravých...

  Clip in pásy zo 100% pravých ľudských vlasov v REMY kvalite. Rovná a vlnitá štruktúra vlasov. Výber z dĺžok 43 - 63cm. Clip in pásy možno tepelne aj chemicky upravovať. Tento príčesok je vhodný k rýchlemu zahustenie, premelírovanie, alebo predĺženie menej hustých vlasov. Príčesok obsahuje 5 clip sponiek s protišmykovým silikónovým prúžkom pre pevné uchytenie. Akčné ceny, rýchle doručenie.

 • Clip in pásy z...

  Clip in pásy zo 100% japonského kanekalonu. Rovná a vlnitá štruktúra vlasov. Super dĺžka 63cm. Ide o vysoko kvalitný syntetický materiál podobný pravým vlasom. Clip in pásy z kanekalonu možno na teploty do 160 stupňov upravovať. Chemické úpravy nie je možné na syntetických vlasoch vykonávať. Tento príčesok je vhodný k rýchlemu zahustenie, premelírovanie, alebo predĺženie menej hustých vlasov. Príčesok obsahuje 5 clip sponiek s protišmykovým silikónovým prúžkom pre pevné uchytenie. Akčné ceny, rýchle doručenie.

na stránku
Showing 1 - 18 of 411 items
Showing 1 - 18 of 411 items