Poradíme Vám

Naše obchody

Naše obchody

Prijímáme karty

platitipti
CLIP IN vlasy

Clip vlasy za skvelé ceny - rovné, vlnité a kučeravé. Vlasy k dispozícii v dĺžkach 43 - 73cm o hustote 70 - 280g. Clip in môžete farbiť a upravovať odtieň prelivom či silver šampónom. Vlasy možno umývať, fénovať, žehliť aj natáčať. Kvalitné clip in sady vlasov na celú hlavu výhradne len zo 100% pravých ľudských vlasov. Protišmyková silikónová úp...

Clip vlasy za skvelé ceny - rovné, vlnité a kučeravé. Vlasy k dispozícii v dĺžkach 43 - 73cm o hustote 70 - 280g. Clip in môžete farbiť a upravovať odtieň prelivom či silver šampónom. Vlasy možno umývať, fénovať, žehliť aj natáčať. Kvalitné clip in sady vlasov na celú hlavu výhradne len zo 100% pravých ľudských vlasov. Protišmyková silikónová úprava clip in sponiek zaručuje pevné uchytenie aj počas náročnejších aktivít ako sú šport, tanec a pod. Rovnako dokonale drží aj na jemných či riedkych vlasoch. 100% pravosť vlasov garantovaná | Chcete pomôcť s výberom farby vlasov? Stačí nám zaslať fotku Vašich vlasov na e-mail: info@hotstyle.sk a obratom Vám odtieň odporučíme. Akčné ceny. Všetko skladom. Doručenie do 24h. Výmena odtieňa, dĺžky či hustoty na želanie samozrejmosťou. Ak ste v oblasti predlžovania nováčikom, môžete si tiež nechať vlasy veľmi lacno touto metódou odborne aplikovať na našej pobočke v Brne.

Viac

CLIP IN vlasy 409 produkty

Podkategórie

 • CLIP IN sady exclusive

  Clip in sady 100% ľudské vlasy európskeho typu prémiovej remy kvality. Rovná, vlnitá aj kučeravá štruktúra vlasov. Dĺžky 43 - 73cm. Hustoty 70 - 280g. Clip in vlasy možno tepelne aj chemicky upraviť. Jedná sa o kvalitné clip sady na celú hlavu výhradne len zo 100% pravých ľudských vlasov, ktoré môžete nosiť pri každej príležitosti. Protišmyková silikónová úprava clip in sponiek zaručuje dokonalé uchytenie aj počas športu, tanca a pod. Rovnako pevne drží aj na jemných vlasoch zákazníčok. 100% pravosť vlasov garantovaná | Chcete pomôcť s výberom farby vlasov pre Vás? Stačí nám zaslať fotku Vašich vlasov na e-mail: info@hotstyle.sk a obratom Vám ideálne odtieň odporučíme. Akčné ceny. Všetko skladom. Doručenie do 24h. Výmena odtieni dĺžky či hustoty na želanie samozrejmosťou.

 • Clip in copy z pravých...

  Clip copy / príčesky zo 100% pravých ľudských remy vlasov európskeho typu. Dlhé a husté vlasy už nebudú iba snom, počas chvíľky si v pohodlí domova vytvoríte krásny účes ako od kaderníka. Pravé ľudské vlasy možno tepelne a chemicky upravovať, neodporúčame iba zosvetľovať a odfarbovať. Aplikácia copu zaberie len pár minút a budete mať vlasy upravené po celý deň. Chcete pomôcť s výberom farby vlasov pre Vás? - Stačí nám zaslať fotku Vašich vlasov na e-mail: info@hotstyle.sk a obratom Vám ideálný odtieň odporučíme. Ponúkame akčné ceny, copy a copy skladom. Doručenie do 24h. Výmena odtieni dĺžky či hustoty na želanie samozrejmosťou.

 • Clip in príčesky -...

  Dlhý clip cop k predĺženiu z pravého japonského kanekalonu. 100% japonský kanekalon je kvalitný syntetický materiál, ktorý je najpodobnejší pravým ľudským vlasom. Japonský kanekalon má perfektnú vlastnosť a tou je zachovanie tvaru, ktorý mu dáte, tzn. ak vlasy natočíte alebo vyrovnáte, zostanú také, kým účes nezmeníte. Tento špeciálny materiál si zachováva svoj lesk, neláme sa a neštiepia v končekoch. Copy sú v dĺžke 60cm. Štruktúra copov je rovná, vlnitá a kučeravá. Aplikácia copu Vám zaberie len pár minút a budete mať vlasy upravené na celý deň. Vrkoč z japonského kanekalonu možno na nižšie teploty žehliť a kulmovať. NEODPORÚČAME farbiť, odfarbovať a používať na neho tónovacie prelivy. Umývajte cop vo vlažnej vode za pomoci klasického šampónu. Chcete pomôcť s výberom farby vlasov pre Vás? - Stačí nám zaslať fotku Vašich vlasov na e-mail: info@hotstyle.sk a obratom Vám ideálný odtieň odporučíme. Ponúkame akčné ceny, copy a copy skladom. Doručenie do 24h. Výmena odtieni dĺžky či hustoty na želanie samozrejmosťou.

 • Clip in cop / vrkoč so...

  Clip in príčesky z japonského kanekalonu k ľahkej aplikácii pomocou štipca. Pripevnenie copu zaberie len iba minútu Vášho času. Vyrobené z kvalitného materiálu veľmi podobného pravým vlasom. Doručenie do 24 hodín.

 • Clip in ofiny

  Jeden clip in doplnok vás v sekunde zmení na nepoznanie ... Clip in ofina je populárny doplnok ako clip in sety. Tie sú v súčasnosti najjednoduchšie a najlacnejšie metódou predlžovanie vlasov. Clip in ofina je vytvorená zo 100% ľudských vlasov prémiovej REMY kvality európskeho typu! Ofina je hustá, váha cca 30 gramov. Dĺžka cca 15 cm. Obsahuje 2-3 špeciálnej sponky so silikónovým prúžkom. Clip in ofinka je univerzálna, teda umožní ľubovoľnú úpravu. Odporúčame každej zákazníčke si ju nechať kaderníčkou upraviť, prestrihať a nastylovať podľa svojho vlastného účesu pre najlepší efekt. Ofinu možno chemicky aj tepelne upravovať podľa potreby.

 • Clip in pramienky 53cm

  Clip in prameň pre rýchle a jednoduché oživenie účesu. Oživte svoju farbu jedným výrazným pramienkom alebo si vďaka tomuto doplnku vytvorte krásny farebný melír. Clip in pramienok sa postará o to, že váš vzhľad behom chvíľky nadobudne nového rozmeru a to bez farbenia a ničenia Vašich vlastných vlasov. Pramienok sa skladá z jednej nenápadnej clip in sponky a pravých ľudských vlasov remy európskeho typu. Šírka pramienku je 5 cm. Dĺžka 53 cm. Váha cca 5 gramov.

 • Clip in veľký deluxe...

  Kompletný balík CLIP IN na predĺženie vlasov. Obsahuje: clip in vlasy vo zvolenej dĺžke, clip ofinu, clip pramienky, natáčky, kefu a ďalšie príslušenstvo a to všetko za SUPER cenu!

 • Clip in pásy z pravých...

  Clip in pásy zo 100% pravých ľudských vlasov v REMY kvalite. Rovná a vlnitá štruktúra vlasov. Výber z dĺžok 43 - 63cm. Clip in pásy možno tepelne aj chemicky upravovať. Tento príčesok je vhodný k rýchlemu zahusteniu, premelírovaniu, alebo predĺženiu menej hustých vlasov. Príčesok obsahuje 5 clip sponiek s protišmykovým silikónovým prúžkom pre pevné uchytenie. Akčné ceny, rýchle doručenie.

 • Clip in pásy z...

  Clip in pásy zo 100% japonského kanekalonu. Rovná a vlnitá štruktúra vlasov. Super dĺžka 63cm. Ide o vysoko kvalitný syntetický materiál podobný pravým vlasom. Clip in pásy z kanekalonu možno na teploty do 160 stupňov upravovať. Chemické úpravy nie je možné na syntetických vlasoch vykonávať. Tento príčesok je vhodný k rýchlemu zahusteniu, premelírovaniu, alebo predĺženiu menej hustých vlasov. Príčesok obsahuje 5 clip sponiek s protišmykovým silikónovým prúžkom pre pevné uchytenie. Akčné ceny, rýchle doručenie.

na stránku
Showing 1 - 18 of 409 items
Showing 1 - 18 of 409 items