Krásne vlasy deň čo deň

Vlasy koruna krásy? Iste ste to už počuli.
Niečo na tom určite bude. Nezáleží, aký je rok alebo aké sú trendy. Upravené vlasy sú výrazným doplnkom. Bohužiaľ príroda k nám nie je vždy spravodlivá a tak sa nie všetci môžu radovať z rýchlo rastúcich hustých vlasov.

Predlžovanie vlasov nie je žiadna novinka, aj keď sa toto odvetvie postupne vyvíja a ponúka stále modernejšie, šetrnejšie a pre mnohé dostupnejšie metódy.

Práve pri výbere metódy je nutné zodpovedať otázku, či chcete mať predĺžené vlasy na hlave neustále, alebo by vám vyhovovalo skôr nosenie podľa nálady.

Nepermanentná metóda Clip in je vhodná na občasné pripnutie. Rovnako tak môžete Clipy nosiť každý deň a celý deň. Ten hlavný rozdiel je, že ich na noc vždy odopnete. Pripnutie zaberie aj so stylingom maximálne 10 minút. Clip in vlasy sú veľmi často využívané do svadobných aj iných spoločenských účesov, pretože okamžite dodajú dĺžku aj objem, ktorú skrátka na mnohé účesy potrebujete. Prečo sa teda obmedzovať, keď môžete mať top účes podľa vlastných predstáv?
Táto metóda je jednoznačne najšetrnejšia a tiež najekonomickejšia a to z hľadiska peňazí i času. Pokiaľ sa vám však nezdá časté pripínanie príčeskov, bude pre vás vhodná skôr niektorá z permanentných metód Tape in, Keratín či Micro Ring.

Pri permanentných metódach je potrebné myslieť na to, že spoje je nutné posúvať po zhruba 3 mesiacoch (Tape in po 6-8 týždňoch). Tieto pramene máte na hlave neustále - pri umývaní vlasov, stylingu, fúkaní, spaní. Je tu teda o niečo väčšia náročnosť na starostlivosť. Na druhú stranu, akonáhle si pravidlá starostlivosti osvojíte, budete sa môcť tešiť z dlhých a hustých vlasov deň čo deň od rána do večera.

Veľa žien rado nosí vyčesaný cop. Bohužiaľ vyčesaním sa dĺžka vlasov opticky veľmi skráti a potom to už nemusí byť taká sláva. Vyskúšajte náš Clip in cop a uvidíte, že v momente, keď si ho prvýkrát pripnete, stane sa vašim obľúbeným doplnkom. copy sú nadčasové, praktické a vysoko vyčesaný cop pôsobí krásne žensky. Aplikácia tiež zaberie pár minút.