Pripevňovanie clip vlasov a ďalšie informácie

Clip-in vlasy fungujú na princípe clip in hrebienkov. Zjednodušene - ide o malé nenápadné sponky našité na zadných stranách clip in vlasových pásov. Tieto sponky obsahujú silikónový prúžok zabraňujúca skĺznutiu aj pri väčšej telesnej záťaži (napr. Tanec, šport, a pod.).

V prvom rade popremýšľajte o vhodnom rozmiestnení clip in na Vašej hlave. Klasický set obsahuje 8 rôzne širokých pásov clip in vlasov a je len na Vás kam ktorý pás umiestnite. Pripevňovať vlasy na predĺženie budete od spodu až hore. Uchopte väčšie množstvo vlasov tak, aby v spodnej časti hlavy vznikla cestička. Vlastné vlasy môžete pri korienkoch v tejto cestičke natupírovať a nalakovať pre pevnejšie uchytenie. Vezmite ľubovoľný clip in pás, sponky zasuňte do cestičky a přiklapněte. Prvý pás predĺžených vlasov máte uspešne pripnutý, takže nad ním popustite trochu vlasov, aby sa opäť vytvorila cestička, ďalej potom postupujte úplne rovnako ako pri prvom clip in pásu a to až na vrchol hlavy. Posledným krokom je správne začesání. Na vršku hlavy Vám ostalo menšie množstvo vlastných vlasov, spustite je cez najvrchnejšej clip in pás a sčešte všetky vlasy dokopy. Nakoniec je vhodné vlasy jemne prelakovať, aby Vám prípadná nepriazeň počasia neodkrývali clip ňu pás pod vlasy. Celá táto aplikácia zaberie len 5-10 minút.

Clip in predlžovanie patrí k najšetrnejším metódam, ktorý súčasný trh ponúka. Avšak, napriek svojej šetrnosti, metóda niekedy v ženách vyvoláva pochybnosti o tom, či nebude časovo náročné každý deň ráno vlasy nasadzovať a večer opäť dávať dole, ale naozaj NIE! Prvý pripínanie vo Vás môže vyvolať zmiešané pocity, či clip in vlasy boli dobrou voľbou, po čase však spoznáte spolu s rastúcimi skúsenosťami, ako jednoduchá ich aplikácia je. Pripínanie zaberie len niekoľko málo minút a tie stoja za to obetovať, keď sa Vám potom otvoria nové možnosti v úprave vlasov a Vaša premena bude maximálne úspešná.

Ak ste v oblasti predlžovania nováčikom a chcete si na prvýkrát vlasy nechať odborne aplikovať, máte túto možnosť na našej pobočke v Brne. Ohľadom objednanie píšte na info@hotstyle.sk, alebo volajte na +420 776 605 477.