MICRO RING / EASY LOOP

Vlasy na predĺženie metódou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiovej kvality za nízke ceny. Pravé ľudské vlasy k predlžovaniu o dĺžke 40,50 a 60cm, kedy váha prameňa je 0,5 g, alebo 0,7g. Pre dokonalé predĺženie a zahustenie vlasov odporúčame použiť 100-200 prameňov. Vlasové pramene sú už plne pripravené na predlžovanie, obsahuj...

Vlasy na predĺženie metódou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiovej kvality za nízke ceny. Pravé ľudské vlasy k predlžovaniu o dĺžke 40,50 a 60cm, kedy váha prameňa je 0,5 g, alebo 0,7g. Pre dokonalé predĺženie a zahustenie vlasov odporúčame použiť 100-200 prameňov. Vlasové pramene sú už plne pripravené na predlžovanie, obsahujú micro ring (krúžok) aj vlákno pre jednoduchú aplikáciu. Krúžky sú s protišmykovou úpravou. Alternatívne máme v ponuke aj príslušenstvo aj krúžky s vnútornou vrstvou silikónu. Táto metóda predĺženie vlasov nevyužíva na pripevňovanie žiadne lepidlá ani teplo, preto je šetrná. Na našej pobočke v Brne si môžete touto metódou nechať vlasy tiež veľmi lacno predĺžiť.

Viac

MICRO RING / EASY LOOP 74 produkty

Podkategórie

  • Micro ring / Easy Loop...

    Vlasy k predlžovaniu metódou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiovej kvality. 100% ľudské vlasy REMY európskeho typu. Dĺžka 40cm. Váha prameňa 0,5 g, alebo 0,7g. Pre dokonalé predĺženie a zahustenie vlasov doporučujeme 100-200 prameňov. Vlasové pramene sú už plne pripravené na predlžovanie, obsahujú krúžok aj vlákno pre jednoduchú aplikáciu. Krúžky sú s protišmykovou úpravou. Táto metóda nevyužíva na pripevňovanie žiadne lepidlá ani teplo, je teda šetrná. Chcete pomôcť s výberom farby vlasov pre Vás? Stačí nám zaslať fotku Vašich vlasov na e-mail: info@hotstyle.sk a obratom Vám ideálne odtieň odporučíme. Vlasy možno tepelne a chemicky upravovať.

  • Micro ring / Easy Loop...

    Vlasy na predĺženie metódou Micro Ring / Easy Ring / Easy Loop / Micro Loop v dĺžke 50cm a najvyššej prémiové remy kvalite. 100% ľudské vlasy európskeho typu. Tieto vlasy na predĺženie môžete tepelne aj chemicky upravovať. Chcete pomôcť s výberom farby vlasov pre Vás? Stačí nám zaslať fotku Vašich vlasov na e-mail: info@hotstyle.sk a obratom Vám ideálny odtieň odporučíme. Vlasové pramene sú už pripravené k predlžovaniu, obsahujú krúžok aj vlákno pre jednoduchú aplikáciu. Krúžky obsahujú protišmykovú úpravu. Táto metóda nevyužíva na pripevňovanie žiadne lepidlá ani teplo. Váha prameňa 0,5 g, alebo 0,7g. Akčné ceny a rýchle doručenie.

  • Micro ring / Easy Loop...

    Vlasy k predlžovaniu metódou Micro Ring / Easy Ring / Easy Loop / Micro Loop v dĺžke 60cm v najvyššej kvalite remy. Dĺžka 60cm. Váha prameňa 0,5 g, alebo 0,7g. Pre dokonalé predĺženie a zahustenie vlasov použite 100-200 prameňov. Vlasové pramene sú už plne pripravené na predlžovanie. Táto metóda nevyužíva na pripevňovanie žiadne lepidlá ani teplo, je teda šetrná. Chcete pomôcť s výberom farby vlasov pre Vás? Stačí nám zaslať fotku Vašich vlasov na e-mail: info@hotstyle.sk a obratom Vám ideálny odtieň odporučíme. Akčné ceny. Všetko skladom. Doručenie do 24h. Výmena odtieni dĺžky či hustoty na želanie samozrejmosťou. Tepelné a chemické úpravy možno vykonávať.

na stránku
Showing 1 - 18 of 74 items
Showing 1 - 18 of 74 items