MICRO RING / EASY LOOP

Vlasy na predĺženie metódou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiovej kvality za nízke ceny. Pravé ľudské vlasy k predlžovaniu o dĺžke 40,50 a 60cm, kedy váha prameňa je 0,5 g, alebo 0,7g. Pre dokonalé predĺženie a zahustenie vlasov odporúčame použiť 100-200 prameňov. Vlasové pramene sú už plne pripravené na predlžovanie, obsahuj...

Vlasy na predĺženie metódou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiovej kvality za nízke ceny. Pravé ľudské vlasy k predlžovaniu o dĺžke 40,50 a 60cm, kedy váha prameňa je 0,5 g, alebo 0,7g. Pre dokonalé predĺženie a zahustenie vlasov odporúčame použiť 100-200 prameňov. Vlasové pramene sú už plne pripravené na predlžovanie, obsahujú micro ring (krúžok) aj vlákno pre jednoduchú aplikáciu. Krúžky sú s protišmykovou úpravou. Alternatívne máme v ponuke aj príslušenstvo aj krúžky s vnútornou vrstvou silikónu. Táto metóda predĺženie vlasov nevyužíva na pripevňovanie žiadne lepidlá ani teplo, preto je šetrná. Na našej pobočke v Brne si môžete touto metódou nechať vlasy tiež veľmi lacno predĺžiť.

More

MICRO RING / EASY LOOP There are 74 products.

Subcategories

  • Micro ring / Easy Loop...

    Vlasy k prodlužování metodou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiové kvality. 100% lidské vlasy REMY evropského typu. Délka 40cm. Váha pramene 0,5g, nebo 0,7g. Pro dokonalé prodloužení a zahuštění vlasů doporučujeme 100-200 pramenů. Vlasové prameny jsou již plně připraveny k prodlužování, obsahují kroužek i vlákno pro snadnou aplikaci. Kroužky jsou s protiskluzovou úpravou. Tato metoda nevyužívá k připevňování žádná lepidla ani teplo, je tedy šetrná. Chcete pomoci s výběrem barvy vlasů pro Vás? Stačí nám zaslat fotku Vašich vlasů na e-mail: info@vlasy-k-prodlouzeni.cz a obratem Vám ideální odstín doporučíme. Vlasy lze tepelně a chemicky upravovat.

  • Micro ring / Easy Loop...

    Vlasy k prodloužení metodou Micro Ring / Easy Ring / Easy Loop / Micro Loop v délce 50cm a nejvyšší prémiové remy kvalitě. 100% lidské vlasy evropského typu. Tyto vlasy k prodloužení můžete tepelně i chemicky upravovat. Chcete pomoci s výběrem barvy vlasů pro Vás? Stačí nám zaslat fotku Vašich vlasů na e-mail: info@vlasy-k-prodlouzeni.cz a obratem Vám ideální odstín doporučíme. Vlasové prameny jsou již připraveny k prodlužování, obsahují kroužek i vlákno pro snadnou aplikaci. Kroužky obsahují protiskluzovou úpravu. Tato metoda nevyužívá k připevňování žádná lepidla ani teplo. Váha pramene 0,5g, nebo 0,7g. Akční ceny a rychlé doručení.

  • Micro ring / Easy Loop...

    Vlasy k prodlužování metodou Micro Ring / Easy Ring / Easy Loop / Micro Loop v délce 60cm v nejvyšší kvalitě remy. Délka 60cm. Váha pramene 0,5g, nebo 0,7g. Pro dokonalé prodloužení a zahuštění vlasů použijte 100-200 pramenů. Vlasové prameny jsou již plně připraveny k prodlužování. Tato metoda nevyužívá k připevňování žádná lepidla ani teplo, je tedy šetrná. Chcete pomoci s výběrem barvy vlasů pro Vás? Stačí nám zaslat fotku Vašich vlasů na e-mail: info@vlasy-k-prodlouzeni.cz a obratem Vám ideální odstín doporučíme. Akční ceny. Vše skladem. Doručení do 24h. Výměna odstínu délky či hustoty na přání samozřejmostí. Tepelné a chemické úpravy lze provádět.

per page
Showing 1 - 18 of 74 items
Showing 1 - 18 of 74 items