Prečo zákazníci nakupujú práve u nás?

Garancia najvyššej kvality vlasov za najnižšiu cenu na trhu. 100% pravé ľudské vlasy európskeho typu REMY. Používame najmodernejšie technológie a postupy spracovania vlasov zaručujúce ich perfektné vlastnosti a vzhľad. Poskytujeme doživotnú záruku na pravosť vlasov.

K objednávkam clip in setov dostanete ako darček ZADARMO clip sponky, ktoré predlžujú životnosť vlasov.

U nás máte možnosť výmeny (farba, dĺžka, štruktúra, metóda a pod.) Alebo vrátenie zakúpeného produktu v pôvodnom stave do 14-tich dní a následné vrátenie sumy za tovar na želanie zákazníka (peniaze sú zaslané na účet do 14-tich dní).

Na našej pobočke v Brne ponúkame tiež predĺženie vlasov metódou clip in, tape in a micro ring za veľmi nízke ceny. Farbu vlasov, dĺžku aj hustotu Vám radi pomôžeme vybrať priamo na našej predajni pred aplikáciou, stačí teda jediná návšteva a môžete odísť s krásnymi dlhými a hustými vlasmi.

Tovar si môžete vybrať a zakúpiť aj osobne na našej pobočke v Brne - Řečkovice a to aj bez predchádzajúcej objednávky. Platby pri osobných odberoch je možné vykonávať ale iba v hotovosti.

Prevádzková doba Po-Pia 9: 00-18: 00.

Poradenstvo pri výbere vhodného odtieňa a metódy predĺženie poskytujeme ZADARMO a je úplnou samozrejmosťou. V prípade otázok sme Vám k dispozícii na info@hotstyle.sk, alebo na tel. +420 776 605 477.