Doprava a platba

*Objednávky vytvorené pred 14:00 odosielame v ten istý deň. Objednávky vytvorené po 14:00 odosielame nasledujúci pracovný deň.

Nakúpte aspoň za 100€ a dopravu platíme my!

POZOR:

Doručenie balíka je spravidla nasledujúci pracovný deň po odoslaní objednávky. Pokiaľ teda možno predpokladať, že nebudete na danej adrese a nemáte práve nikoho, kto by mohol za Vás balík prevziať, odporúčame objednať neskôr alebo nám do poznámky pripísať, aký dátum odoslania Vám vyhovuje. Radi Vám vyjdeme v ústrety..

V prípade, že Vám nie je balík doručovaný do dvoch dní od obdržania emailu o expedícii, kontaktujte nás na čísle +420 776 605 477 alebo info@hotstyle.sk a pripravte si číslo objednávky.

Platba

  • Dobierka - tovar zaplatíte pri doručení alebo vyzdvihnutí na výdajnom mieste dopravcu (cena tejto služby je 1,90€)
  • Kartou online - okamžitá platba vopred online platobnou kartou
  • Bankový prevod - platba cez elektronické bankovníctvo (odosielame po prijatí platby)
  • PayPal - okamžitá platba cez PayPal účet
  • Osobne na našej pobočke - možno platiť v hotovosti aj kartou

Doprava

  • Zásielkovňa

2,85€ (1,90€ pri dobierke) / +421 221 201 135 / info@packeta.sk

Výdajné miesta Zásielkovne sú ideálnym riešením v prípade, keď nie je možné vopred určiť, či budete počas celého dňa na jednej adrese a nechcete riskovať, že miniete kuriéra. Výdajné miesto Zásielkovne môže byť prakticky akýkoľvek obchod alebo prevádzkareň. Priamo pri výbere dopravcu sa teda zobrazí zoznam výdajní a vy si podľa vlastných možností a otváracej doby zvolíte vyhovujúcu výdajňu. O pohybe balíka ste informovaní SMS a emailom a na vyzdvihnutie postačí kód z SMS správy. Pokiaľ si teda balík nemôžete vyzdvihnúť, môžete kód odovzdať a požiadať niekoho o vyzdvihnutie. Nenechávajte prosím vyzdvihnutie na poslednú chvíľu. Ďakujeme.

  • GLS / PPL / DPD kuriér

5,70€ (+1,90€ pri dobierke) / +421 45 52 42 500 / kontaktný formulár

GLS doručuje balíky bežne nasledujúci pracovný deň od odoslania objednávky. Informácie o dodaní obdržíte formou SMS a emailu. Kuriér bude krátko pred príchodom tiež volať. Majte teda telefón prosím pri sebe. Kuriéri majú často prísny harmonogram a nie je vždy možné sa na adresu v ten istý deň vracať. Ak ste si balík nemohli prevziať, kuriér ich odviezol na depo na ParcelShop. Bližšie informácie zistíte na uvedenom tel. čísle a pripravte si číslo balíčka (nie objednávky).

  • Slovenská pošta

7,98€ (+1,90€ pri dobierke) / 0850 122 413 / zakaznickyservis@slposta.sk

Doručenie balíka na adresu, kedy v prípade nezastihnutia bude zásielka uložená na najbližšej možnej pobočke pošty po dobu 7 kalendárnych dní. Balíky sú doručované medzi 8:00 a 19:00. Presný čas doručenia nie je možné ovplyvniť, avšak ráno v deň doručenia zasiela pošta bližšie informácie SMS správou a emailom. Ak vás nezastihne poštár na adrese obdržíte do schránky alebo SMS správou informácie o uložení balíka na pošte. Balík je možné vyzdvihnúť po predložení výzvy alebo dokladu totožnosti. Výzva na vyzdvihnutie zásielky obsahuje aj kontaktné údaje na danú pobočku pošty, kde si môžete dohodnúť opakované doručenie a prípadne aj predĺženie úložnej doby, ktorá je bežne 7 kalendárnych dní. Táto služba je bezplatná.

  • Osobné prevzatie - Brno

Objednávku je možné osobne prevziať na našej pobočke v Brne a to každý všedný deň medzi 9:00 - 18:00 hodinou. Objednávku pripravíme na vyzdvihnutie spravidla do niekoľkých desiatok minút a vyzdvihnutie je teda často možné aj v deň vytvorenia objednávky.Na mieste je možné platiť v hotovosti aj platobnou kartou.

Adresa: Sibírska 55, 62100 Brno-Rečkovice (zvoňte)

kontakt: +420 776 605 477 / info@hotstyle.sk

  • Doručenie do zahraničia

v rámci Európy: 3-5 pracovných dní (GLS 13,30€, pošta 7,98€)

mimo Európu: 5-14 pracovných dní (pošta 7,98€)

Dobierku je možné v rámci zahraničia zvoliť iba pri dodaní na Slovensko. V ostatných prípadoch je nutná platba vopred.